Księga gości

Wpisy od naszych gości

Gdy bylem w senatorium Malwa w lutym odrazu wiedzialem ze mimo mojego miejsca zamieszkania za oceanem szybko tu wroce wiec powtorzylem swoj pobyt w padzierniku. Coz mozna powiedziec o Malwie – krotko WSPANIALA!!!!!
Bylem w wielu polskich senatoriach ale nigdzie nie spotkalem sie z tak wielka pomoca i zyczliwoscia ze strony administaracji i rehabilitantow jak tutaj. Szefowa Pani Agnieszka wraz z zaloga staje na glowie aby umilic i uatrakcyjnic pobyt. Organizowanie darmowych wieczorkow tanecznych, ognisk z pieczeniem tradycyjnej kielbaski czy codziennej darmowej kawy stawia to senatorium na piedestale wsrod innych.
jest jeden problem dla wszystkich tych ktorzy planuja zgubic zbedna "oponke" – jest to NIEMOZLIWE!!!
Smaczne domowe jedzenie i w bardzo duzej ilosci jest tak kuszace ze nawet najbardziej zagorzali w postanowieniu odchudzania sie poddaja. Brawo MALWA – polecam wszystkim.

W "Malwie" byłem już kilkakrotnie i będę jeszcze, mam nadzieję, wiele razy. Wspaniały obiekt, świetny zespół, kuchnia, wyposażenie i w ogóle wszystko. A szefowa, Pani Agnieszka, profesjonalistka w każdym szczególe. "Malwa" jest naprawdę bardzo dobra pod każdym względem. Droga Pani Agnieszko, pozdrawiam serdecznie Panią, "Malwę" i do szybkiego zobaczenia. Ukłony, Musa

Musa

Serdeczne podziękowania za udany turnus rehabilitacyjny w okresie od 06.07.2016 do 21.07.2016 wraz z pozdrowieniami dla całej dyrekcji , obsługi i dla kadry rehabilitantów ślą Urszula i Paweł Szarmach z Gdańska. 

Urszula i Paweł Szarmach z Gdańska

Z ogromną radością i przyjemnością składamy wyrazy uznania i podziękowania za niezapomniany pobyt w "Malwie" na przełomie VI/VII. Pogoda wspaniała ale jeszcze wspanialsza była opieka i niespotykane gdzie indziej /a mamy doświadczenie "sanatoryjne " /zaangażowanie WSZYSTKICH podkreślamy WSZYSTKICH pracowników ośrodka na czele z niezwykle oddaną swojej pracy p.DYREKTOR , aby czas przydzielony przez NFZ upłynął jak najbardziej efektywnie ale i efektownie .Serdeczne pozdrowienia od NAS dla WAS. Izabela i Paweł Kacprzak. Do zobaczenia.

Izabela i Paweł Kacprzak

Położenie sanatorium na uboczu jest jego ogromnym plusem. Do Polanicy można iść lasem, to 15 minutowy spacerek, natomiast drogą jest szybciej ale nie tak przyjemnie. Dla chętnych organizowane są busiki.
Cały personel, od Pań sprzątaczek i kucharek po Panie z recepcji i cały zespół rehabilitantów to ludzie, którzy wypełniają swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa, rodzinna atmosfera i smaczne domowe posiłki oraz pełen zakres rehabilitacji pod jednym dachem. To wszystko jak również atrakcyjne ceny sprawią, że będziemy tu częstymi gośćmi.
Pozdrawiamy Wszystkich! Agnieszka, Hanna, Kamil i Jan - Stolik nr 7

Agnieszka, Hanna, Kamil i Jan
1 2 3 7

Wpisz się do księgi gościROZWIŃ
Szanowni Państwo !
Zapraszamy do rezerwacji pobytów na 2024r.:
  • letnich
  • jesiennych 
  • zimowych
    Więcej informacji: